Kante przygotowany do opuszczenia końcówki sezonu - Chelsea24News
Kante przygotowany do opuszczenia końcówki sezonu
Kante przygotowany do opuszczenia końcówki sezonu

Kante przygotowany do opuszczenia końcówki sezonu

Nadal nie wiemy czy sezon Premier League zostanie dograny do końca, kluby jednak trenują już, przygotowując się do potencjalnego wznowienia rozgrywek.

Gdyby okazało się, że sezon zostanie rozegrany do końca, Frank Lampard prawdopodobnie nie będzie miał do dyspozycji N’Golo Kante. Pomocnik zadecydował o tym, że nie chce trenować w grupie, w obawie przed zarażeniem koronawirusem.

Osoby czarnoskóre są bowiem bardziej narażone na zarażenie wirusem, co więcej – brat Francuza zmarł kilka lat temu na chorobę serca, stąd obawy pomocnika.

Kante jest przygotowany do tego, aby opuścić potencjalną końcówkę sezonu. Piłkarz będzie trenował w domu i nie będzie uczestniczył w treningach The Blues, co oznacza że opuści także potencjalne spotkania.

Chelsea nie zamierza naciskać na gracza i pozwoli mu ominąć najbliższe treningi, choć z pewnością woleliby, aby wrócił on do drużyny.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW