Henderson: Rozumiem zawodników którzy nie chcą trenować - Chelsea24News
Henderson: Rozumiem zawodników którzy nie chcą trenować
Henderson: Rozumiem zawodników którzy nie chcą trenować

Henderson: Rozumiem zawodników którzy nie chcą trenować

Kapitan Liverpoolu wyznał, że w pełni rozumie decyzje N’Golo Kante dotyczącą odmowy udziału w grupowych treningach drużyny.

– W pełni rozumiem jego opinie i decyzje. Każdy ma inną sytuację rodzinną. Jeśli nie czujesz się komfortowo albo bezpiecznie, nie powinieneś być zmuszany albo czuć presji by iść do pracy.

– Szanuje decyzje zawodników którzy uważają, że nie powinni wracać do treningów. Mam nadzieję, że rozumieją oni jednak graczy, którzy tak jak ja wrócili na boisko. Sytuacja każdego jest inna, ja bardzo dobrze czuję się na boisku treningowym- inaczej by mnie tu nie było. Moi koledzy z drużyny czują się tak samo. Gdyby którykolwiek z nich nie czułby się komfortowo wspierałbym go do momentu w którym byłby gotowy wrócić.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW