Barkley trafi do Newcastle? - Chelsea24News
Barkley trafi do Newcastle?
Barkley trafi do Newcastle?

Barkley trafi do Newcastle?

Sympatycy Newcastle stoją na progu nowego rozdania w klubie, zespół ma bowiem zostać przejęty przez bogatych właścicieli, którzy zamierzają zainwestować w drużynę. 

Do klubu może wrócić Rafa Benitez, który opuścił Newcastle ze względu na niemożność dogadania się z właścicielem, jednak po jego odejściu byłby zainteresowany ponownym poprowadzeniem klubu – zwłaszcza że miałby do dyspozycji środki na wzmocnienia.

Jednym z transferów, który chciałby przeprowadzić Benitez na samym starcie byłoby sprowadzenie pomocnika Chelsea, Rossa Barkleya.

Nie jest tajemnicą, że Barkley nie będzie mógł liczyć na regularne występy w Chelsea w kolejnym sezonie, jako że po kontuzji wraca właśnie Ruben Loftus-Cheek, a swoje szanse otrzymywać będzie również Billy Gilmour.

Potencjalna oferta z Newcastle mogłaby być dla Barkleya atrakcyjna zarówno finansowo jak i ze względu na gwarancję regularnych występów, co w obliczu Mistrzostw Europy rozgrywanych za rok może być bardzo ważne.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW