Chelsea negocjuje z Sassuolo usunięcie klauzuli wykupu - Chelsea24News
Chelsea negocjuje z Sassuolo usunięcie klauzuli wykupu
Chelsea negocjuje z Sassuolo usunięcie klauzuli wykupu

Chelsea negocjuje z Sassuolo usunięcie klauzuli wykupu

Od dłuższego czasu dziennikarze zajmujący się włoską ekstraklasą mówią o kolejnych klubach zainteresowanych usługami Jeremiego Bogi. Sytuację mogła pokrzyżować Chelsea, mająca opcję wykupu zawodnika.

The Blues nie zamierzają jednak korzystać z opcji wykupu piłkarza, negocjują nawet z Sassuolo usunięcie zapisów, które umożliwiają klubowi wykupienie go za 13 milionów funtów.

W zamian za to chcą nową klauzulę wpisaną w umowę gracza – The Blues chcą otrzymać procent od kwoty zarobionej na sprzedaży piłkarza. Chelsea zdaje sobie sprawę, że Boga budzi wielkie zainteresowanie i bardzo prawdopodobne jest to, że odejdzie po sezonie.

Skrzydłowy urodzony we Francji przebył przez niemal wszystkie szczeble młodzieżowych zespołów Chelsea, zdążył nawet zadebiutować w 2017 roku, jednakże zagrał zaledwie 18 minut, gdyż po czerwonej kartce Gary’ego Cahilla to właśnie za Bogę wprowadzono nowego obrońcę.

Źródło: Guardian

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW