Lampard: Czułem szacunek do szczerych menedżerów - Chelsea24News
Lampard: Czułem szacunek do szczerych menedżerów
Lampard: Czułem szacunek do szczerych menedżerów

Lampard: Czułem szacunek do szczerych menedżerów

Frank Lampard pracuje jako menedżer dopiero drugi sezon, jednak stara się wypracować już cechy charakterystyczne dla swojego stylu zarządzania drużyną. 

– Myślę że za moich czasów piłkarze byli podobni do obecnych, prawdopodobnie sam byłem takim zawodnikiem.

– W szatni nie zawsze byłem najbardziej wokalny, byłem wicekapitanem, jednak mieliśmy kogoś takiego jak John Terry. Obaj jesteśmy innymi ludźmi, mamy inne cechy i różnimy się w pewnych kwestiach.

– Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że menedżer co tydzień będzie sprawiał, że 10-15 graczy będzie nieszczęśliwych, jednak muszę podejmować odpowiednie decyzje.

– Myślę że najważniejsze jest to, aby być szczerym z piłkarzami, uważam że w takim wypadku nawet kiedy będą niezadowoleni z twojego wyboru, będą cię szanować. To nie jest łatwe, jednak należy być szczerym i patrzeć na szerszy obraz wszystkiego.

– Ja sam czułem się tak jako piłkarz, miałem szacunek do menedżerów, którzy potrafi stanąć ze mną twarzą w twarz i powiedzieć mi złe wieści.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW