Caballero: Życzono mi śmierci - Chelsea24News
Caballero: Życzono mi śmierci
Caballero: Życzono mi śmierci

Caballero: Życzono mi śmierci

Willy Caballero udzielił wywiadu, gdzie opowiedział o Mistrzostwach Świata, pracy z Pepem Guardiolą oraz o sytuacji dotyczącej N’Golo Kante.

– Decyzja Kante? Była bardzo zrozumiała.

– Otrzymał negatywny wynik testu, jednak podczas kwarantanny miał pewne symptomy, co sprawiło że zaczął bać się wirusa. Bardzo go szanujemy i zamierzamy poczekać, aż poczuje się komfortowo. W momencie wznowienia sezonu wszyscy musimy iść w tym samym kierunku.

– N’Golo to bardzo skromny i ciężko pracujący człowiek, który cały czas się uśmiecha, dlatego musi mieć odpowiednie powody do podjęcia takiej decyzji. Podczas izolacji rozmawialiśmy często z Frankiem Lampardem i innymi piłkarzami i N’Golo mówił o tym, że nie czuje się bezpiecznie.

– To zawodnik, który kocha trenować, więc na pewno nie kłamie. Bardzo go szanujemy i wspieramy.

Caballero odniósł się także do sytuacji finansowej klubów.

– Właściciele klubów Premier League są jak właściciele klubów NBA – to miliarderzy. Mogliby powiedzieć, że będą ciąć budżety lub poinformować, że nie będą tego robić, ponieważ tego nie potrzebują.

– Myślę że wszystko może się nieco zmienić, jeżeli będziemy grać kolejny sezon bez fanów. Kluby takie jak Chelsea mogą nie być w stanie płacić tyle co przed sytuacją z koronawirusem, dlatego mogą być bardziej skłonne oferować nowe kontrakty piłkarzom takim jak ja.

– Praca z Guardiolą jest bardzo inspirująca. Codziennie uczysz się czegoś nowego, nawet jeżeli nie grałem, oglądasz mnóstwo nagrań. Guardiola może nauczyć tyle samo piłkarza mającego 34 lata, co gracza, który dopiero rozpoczyna karierę. To bardzo dobry nauczyciel.

Bramkarz Chelsea wspomniał także Mistrzostwa Świata z 2018 roku.

– Dzień po błędzie w meczu z Chorwacją wszyscy mieli mój numer telefonu, to nie był dobry czas. Otrzymywałem wiele agresywnych wiadomości, niektórzy życzyli mi śmierci. Myślałem wtedy dużo o przyszłości o mojej rodzinie.

Źródło: The Sun/GOAL

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW