Chelsea poznała cenę za Tagliafico - Chelsea24News
Chelsea poznała cenę za Tagliafico
Chelsea poznała cenę za Tagliafico

Chelsea poznała cenę za Tagliafico

Chelsea przeczesuje rynek transferowy w poszukiwaniach lewego obrońcy. Celem numer jeden pozostaje Ben Chilwell, jednak cena którą dyktuje Leicester może być zbyt wysoka, dlatego też The Blues sondują alternatywy.

Leicester oczekuje za Anglika więcej niż 40 milionów funtów, co sprawia, że Nicolas Tagliafico z Ajaksu jest wiele tańszą opcją.

Klub z Amsterdamu poinformował potencjalnych nabywców piłkarza, że oczekuje za niego 23 miliony funtów. Sam zawodnik ma być otwarty na przeprowadzkę do Anglii, wobec czego nie byłoby problemów z nakłonieniem go na transfer.

Wszystko będzie jednak zależało od Franka Lamparda, to Anglik podejmie ostateczną decyzję, czy widziałby piłkarza w swoim zespole.

Arsenal również wykazywał zainteresowanie Argentyńczykiem, jednak znajomość z Ziyechem może być dla Chelsea ogromnym plusem w potencjalnej walce.

Lampard zamierza latem sprzedać jednego ze swoich lewych obrońców. Marcos Alonso odejdzie z klubu, jeżeli tylko pojawi się za niego oferta. Oprócz lewego obrońcy Lampard chce sprowadzić napastnika, skrzydłowego i środkowego obrońcę, jeżeli pojawi się taka możliwość.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW