Selekcjoner reprezentacji USA o Pulisicu, Lampardzie i Chelsea - Chelsea24News
Selekcjoner reprezentacji USA o Pulisicu, Lampardzie i Chelsea
Selekcjoner reprezentacji USA o Pulisicu, Lampardzie i Chelsea

Selekcjoner reprezentacji USA o Pulisicu, Lampardzie i Chelsea

Selekcjoner reprezentacji narodowej Stanów Zjednoczonych, Brian McBride pochwalił Franka Lamparda za to, że bardzo dobrze wprowadził Christiana Pulisica do drużyny Chelsea.

– Myślę że to dobre, że Christian ma w klubie menedżera, który grał na najwyższym poziomie. Frank bardzo spokojnie wprowadzał Christiana do drużyny i był wobec niego cierpliwy.

– Christian zmieniał kraj, wylądował w nowej drużynie, musiał się zaaklimatyzować w nowej lidze. To wszystko nakładało na niego presję, jednak Frank to doskonale rozumiał i dał mu czas.

– Z perspektywy reprezentacji to naprawdę wspaniały widok. Nie wiem co działo się na początku, jednak Christian odpowiednio się zaaklimatyzował i zintegrował z drużyną. Teraz widać jak bardzo Chelsea i Frank chcieli go w drużynie.

– Przed ostatnim urazem Christian naprawdę wyglądał dobrze, był zagrożeniem dla rywali, widać było odwagę w jego grze.

– Myślę też, że dobrze rozumie się z Tammym Abrahamem, dostarczał mu dobre podania, potrafił także go wspierać i grać z nim na jeden kontakt. Potem miał pecha z kontuzją, jednak to nie tylko nieszczęście dla niego, ale dla całego klubu.

– Mam bardzo dobre relacje z ludźmi z Chelsea. Przed lockdownem odwiedziłem kilka klubów z Premier League, zjadłem lunch z Petrem Cechem i nieco porozmawialiśmy. Rozmawiałem także z medykami klubowymi, pytałem o stan zdrowia Christiana. Jestem zachwycony komunikacją ze strony Chelsea.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW