Emerson: Odejście? To byłoby trudne - Chelsea24News
Emerson: Odejście? To byłoby trudne
Emerson: Odejście? To byłoby trudne

Emerson: Odejście? To byłoby trudne

Emerson łączony jest z opuszczeniem Chelsea po zakończeniu obecnego sezonu, co na to sam zawodnik?

– W połowie roku zawsze przychodzi moment, kiedy media zaczynają podawać wiele informacji, plotki transferowe będą istniały zawsze.

– Odejście? To byłoby trudne, ponieważ jestem tu szczęśliwy, to nie jest też odpowiedni moment na takie pytania.

– Obecnie nie trenujemy, jednak Lampard bardzo o nas dba, regularnie odbywały się rozmowy przez internet. To bardzo otwarty człowiek, pyta nas ciągle czy nie potrzebujemy czegoś, pyta o samopoczucie, wiemy że zawsze możemy na niego liczyć. To sprawia, że cała drużyna jest zjednoczona, nie ma żadnego dystansu między piłkarzami i trenerem, wspólnie zmierzamy do jednego celu.

– Szanuję decyzję takich graczy jak Kante czy Deeney. Należy ich zrozumieć, nie wszyscy czują się komfortowo z obecną sytuacją, a wszyscy jesteśmy ludźmi.

– Trenujemy w pięcioosobowych grupach, czasami z trenerem od przygotowania fizycznego, a czasami z menedżerem i wtedy mamy więcej piłki, trenujemy konkretne sytuacje. Wszystko jednak bez kontaktu, trzymamy się protokołu.

Źródło: Globo

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW