Zola: Piłkarze byli znudzeni treningami Sarriego - Chelsea24News
Zola: Piłkarze byli znudzeni treningami Sarriego
Zola: Piłkarze byli znudzeni treningami Sarriego

Zola: Piłkarze byli znudzeni treningami Sarriego

Gianfranco Zola po raz kolejny wrócił do poprzedniego sezonu, kiedy to w roli asystenta Maurizio Sarriego pracował na Stamford Bridge.

– Na początku piłkarze byli zachwyceni wszystkim co robiliśmy i mówiliśmy, to było wspaniałe.

– Robili wszystko o co ich prosiliśmy, jednak po kilku tygodniach i kilku spotkaniach, piłkarze byli zmęczeni i znudzeni naszym planem.

– Nuda to jednak część naszej pracy, czasami musisz to przebrnąć i mimo znudzenia nadal powtarzać pewne rzeczy, aby być coraz lepszym. Kiedy ja zaczynałem, uczyłem się poprzez stałe powtórzenia, przykładowo kopałem piłkę 300-400 razy dziennie.

– Były momenty, kiedy byłem zmęczony, jednak wiedziałem, że muszę stale powtarzać pewne rzeczy, aby były one coraz lepsze, to część procesu.

– Mieliśmy w zespole utalentowanych graczy takich jak Hazard czy Willian. To piłkarze którzy wiedzą jak wygrywać mecze swoim sposobem, jednak bardzo cierpieli z powodu naszych treningów, to jednak było potrzebne dla innych. Muszę ich jednak pochwalić, ponieważ pomimo znudzenia naszymi metodami treningowymi, cały czas trenowali, tak jak ich prosiliśmy.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW