Arsenal i Chelsea na Pole Position w walce o Arkadiusza Milika - Chelsea24News
Arsenal i Chelsea na Pole Position w walce o Arkadiusza Milika
Arsenal i Chelsea na Pole Position w walce o Arkadiusza Milika

Arsenal i Chelsea na Pole Position w walce o Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik w tym sezonie na możliwych 36 meczy rozegrał tylko 22 spotkania strzelając przy tym 12 bramek. Polak z Napoli ma umowę do 30 czerwca 2021 roku. Jego wartość na transfermarkt to około 32 mln euro.

Według nowych informacji to podobno właśnie Arsenal oraz Chelsea są faworytami do pozyskania Milika gdzie prowadzą nad Juventusem.

Cena tego transferu wynosić ma ponieżej 45 mln funtów. Caughtoffside informuje że te zespoły potrzebują jakości w ataku i właśnie dlatego również są zainteresowani usługami Polaka.

Źródło: Caughtoffside

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW