Kontuzje - z kogo może skorzystać Frank Lampard po wznowieniu ligi? - Chelsea24News
Kontuzje – z kogo może skorzystać Frank Lampard po wznowieniu ligi?
Kontuzje – z kogo może skorzystać Frank Lampard po wznowieniu ligi?

Kontuzje – z kogo może skorzystać Frank Lampard po wznowieniu ligi?


Jak wszyscy dobrze wiemy, Premier League powoli przygotowuje się do wznowienia sezonu. W związku z tym, iż przed pandemią Frank Lampard nie mógł korzystać ze wszystkich zawodników, postaram się przedstawić jak wygląda obecnie sytuacja kontuzjowanych graczy.

– Niestety nie mogłem wystawić kilku zawodników przed wybuchem pandemii. Jednym z nich był Kante, który rozegrał cztery lub pięć niesamowitych sezonów od deski do deski. Był bardzo eksploatowany przez swoich trenerów.

– W tym sezonie zagrał tylko w około 40% wszystkich meczów. Było mi go naprawdę szkoda, gdyż wiem, jaki czuje głód gry i jak bardzo chciał wrócić na boisko.

– Jego absencja to dla nas ogromna strata. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i postarać się przygotować go do gry w najlepszej formie.

– Pragnę też powrotu do składu Rubena, którego ominął cały dotychczasowy sezon. Chcę, by wrócił silniejszy.

– Wobec tych piłkarzy mieliśmy zaplanowane pewne rozwiązania, ale niestety kontuzje wszystko przekreśliły. Zdrowie zawsze jest najważniejsze.

Ruben Loftus-Cheek

Ruben od początku sezonu zmagał się z kontuzją. Przed pandemią Anglik grał już w drużynie rezerw, robił wszystko, by jak najszybciej wrócić na boisko z pierwszą drużyną. Zagrał trzy mecze, dwa to sparingi za zamkniętymi drzwiami. Jeśli liga wróci, to tylko nieodpowiednie przygotowanie meczowe może pokrzyżować plany powrotu do pierwszego składu. W tym momencie jest gotowy do gry.

Christian Pulisic

Christian nie rozegrał meczu od początku roku. Doznał kontuzji, jednak od tamtego czasu tak jak Ruben grał w sparingach w drużynie rezerw.
Oczekuje się, że przez wydłużony czas leczenia kontuzji Amerykanin wróci do pierwszego składu i będzie mógł pokazać, na co go stać.

N’golo Kante

To był bardzo ciężki sezon dla Francuza. Co chwilę zmagał się z kontuzjami i nie mógł pomóc kolegom na boisku w takim wymiarze, do jakiego nas przyzwyczaił.
Lockdown jest dla sympatycznego pomocnika szansą na bezpieczne wyleczenie wszystkich kontuzji.

Frank Lampard wypowiedział się na temat swojego zawodnika:

– Oczywistym jest to, że potrzebujemy go w składzie. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, wiedziałem to przed objęciem sterów klubu.

– Niestety nie mogłem z niego korzystać tak często, jakbym chciał. Chcę jednak by wyzdrowiał i wrócił w pełni zdrowy.

Mimo potencjalnego powrotu do zdrowia z kontuzji, N’golo obawia się o swoje zdrowie. Kante trenuje indywidualnie, gdyż pod żadnym pozorem nie chce być zarażonym koronawirusem ze względu na podatność na choroby w jego rodzinie. Klub absolutnie nie chce naciskać na zawodnika i poczeka na jego decyzję. Lampard jednak ma nadzieję, że będzie mógł skorzystać z usług Francuza i stara się go przekonać do powrotu.

Tammy Abraham

Napastnik nabawił się kontuzji kolana w meczu z Arsenalem i do tej pory w pełni nie wyzdrowiał.
Jego miejsce zajął Olivier Giroud, który spisywał się bardzo dobrze, strzelając kilka bramek i bardzo dobrze rozumiał się z kolegami na boisku.
Być może kwarantanna była czasem, kiedy Tammy robił wszystko, by jak najszybciej wrócić na boisko. W jego social mediach mogliśmy znaleźć filmiki jak biega i jest możliwe, że będzie gotów na wznowienie sezonu.

źródło: footbal.london

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW