Lampard: Potrzebujemy kilku wzmocnień - Chelsea24News
Lampard: Potrzebujemy kilku wzmocnień
Lampard: Potrzebujemy kilku wzmocnień

Lampard: Potrzebujemy kilku wzmocnień

Frank Lampard zapowiedział transfery w letnim oknie.

Chelsea nie dokonała jeszcze żadnego transferu odkąd Frank Lampard przejął klub. Jedynym ruchem nowego menedżera było wykupienie Mateo Kovacicia, który grał już dla The Blues w poprzednim sezonie.

– Jestem podekscytowany składem który posiadamy, mamy wielu młodych graczy, jednak chcemy wzmocnić kilka pozycji, tam gdzie to najbardziej potrzebne.

– Nie sprowadziliśmy nikogo w styczniu, a latem nie mogliśmy tego zrobić, więc dwa okna minęły i nie zmieniliśmy naszego składu.

– Jestem zadowolony z naszego zespołu, jednak jeżeli będziemy mogli go odświeżyć to zrobimy to na pozycjach, które potrzebują wzmocnień.

– Zawsze staram się poprawiać wszystko dookoła, mam obsesję na tym punkcie. Podczas lockdownu myślałem o nowych planach treningowych, oglądałem nasze spotkania, rozmawiałem ze sztabem. Chcemy być coraz lepsi, to jest coś, co uwielbiam robić.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW