Emerson częścią wymiany z Juventusem? - Chelsea24News
Emerson częścią wymiany z Juventusem?
Emerson częścią wymiany z Juventusem?

Emerson częścią wymiany z Juventusem?

Od kilku dni coraz głośniej mówi się o potencjalnej wymianie na linii Chelsea-Juventus.

Główną postacią jest lewy obrońca Chelsea – Emerson. Obrońca reprezentacji Włoch wyceniany jest na 40 milionów euro. Pierwszą propozycją Juventusu była w granicach 25-30 milionów euro. Została ona odrzucona, a klub z Turynu postanowił włączyć w transakcję De Sciglio. Ta oferta również została odrzucona, bowiem działacze Chelsea liczą na innego obrońcę Juventusu – Alexa Sandro.

Powodem sprzedaży 25-latka jest fakt, iż po kontuzji nie może wrócić do formy z początku sezonu. Dowodem tego jest chociażby zmiana w spotkaniu z Arsenalem jeszcze w pierwszej połowie. Przed wstrzymaniem rozgrywek, Frank Lampard częściej stawiał na Azpilicuetę na lewej stronie, czy nawet Marcosa Alonso, którego przyszłość też nie jest pewna.

Brazylijczyk z włoskim paszportem wyceniany jest według Trasnfermarkt na 24 miliony euro.

Źródło: Tuttosport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW