Nevin o problemach czekających na Lamparda - Chelsea24News
Nevin o problemach czekających na Lamparda
Nevin o problemach czekających na Lamparda

Nevin o problemach czekających na Lamparda

Pat Nevin podsumował jakie trudności czekają Franka Lamparda w związku ze wznowieniem Premier League.

– Frank Lampard będzie mieć wiele ciężkich decyzji to podjęcia. Przed rozpoczęciem sezonu bardzo dobrze poszło mu ocenienie kto jest w dobrej dyspozycji na bazie samych treningów, jednak teraz będzie to trudniejsze do zrealizowania. Czy naprawdę jesteś w stanie ocenić kto ma dobrą formę? Pojawi się znacznie więcej znaków zapytania niż w normalnych okolicznościach. Co z zawodnikami, którzy świetnie prezentowali się przed pandemią? Odebranie im czasu na boisku byłoby niesprawiedliwe nawet jeśli przerwa od gry trwała parę miesięcy.

– Będą też zawodnicy, którzy wrócili po ciężkich kontuzjach. Miejmy nadzieję, że Ruben Loftus-Cheek jest w stu procentach gotowy aby wrócić na boisko.

– Lampard będzie musiał również delikatnie obchodzić się z zawodnikami, którzy prawdopodobnie opuszczą klub, gdyż kończy im się kontrakt. Czy powinien nimi grać? Ta kwestia nigdy nie jest łatwa. Nadal są oni częścią zespołu, ale czy będą w pełni zmotywowani na największe mecze? W trudnych sytuacjach tacy gracze mogą nie dawać z siebie wszystkiego. Ostatnią rzeczą o jakiej marzy wolny zawodnik jest dostanie kontuzji!

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW