Transfer Wernera na ostatniej prostej? - Chelsea24News
Transfer Wernera na ostatniej prostej?
Transfer Wernera na ostatniej prostej?

Transfer Wernera na ostatniej prostej?

Już od dłuższego czasu wiadomo, że Chelsea znacznie przygląda się sytuacji Timo Wernera. W ostatnich dniach pojawiały się nawet plotki, że to The Blues mogą uprzedzić Liverpool w tym wyścigu.

Jednak według mediów, transfer Niemca do Liverpoolu jest już przesądzony, a sam zawodnik miał już zaakceptować warunki kontraktu. Podczas przerwy spowodowanej sytuacją panującą na świecie, 24-latek miał spotkać się trzykrotnie z Jurgenem Kloppem. Menadżer miał powiedzieć, że chce swojego rodaka na Anfield.

Umowa miałaby obowiązywać przez 5 lat, a pensja wynosiłaby około 140 tysięcy funtów tygodniowo. Jednak pozostaje kwestia umowy pomiędzy klubami. W aktualnym kontrakcie, Werner ma wpisaną klauzulę wynoszącą 53 miliony funtów, która obowiązuje do 15 czerwca. Zainteresowane kluby będą chciały obniżyć cenę z powodu koronawirusa.

W obecnym sezonie Werner trafił do siatki rywala 31 razy, a w dodatku zanotował 12 asyst. Portal Transfermarkt wycenia go na 64 miliony euro.

Źródło: Metro

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW