Burley: Chelsea powinna rozbić bank, jeśli chce sprowadzić Aubameyanga - Chelsea24News
Burley: Chelsea powinna rozbić bank, jeśli chce sprowadzić Aubameyanga
Burley: Chelsea powinna rozbić bank, jeśli chce sprowadzić Aubameyanga

Burley: Chelsea powinna rozbić bank, jeśli chce sprowadzić Aubameyanga

Były napastnik Chelsea, Craig Burley, uważa, że jeśli Chelsea chce sprowadzić na Stamford Bridge Gabończyka, to będzie musiała wyłożyć nie małą sumę.

30-latkowi pozostał rok kontraktu na Emirates, dzięki czemu kwota transferu powinna być niższa. Jeśli Aubameyang nie przedłuży kontraktu z Arsenalem, klub będzie chciał go sprzedać, aby w następnym sezonie nie oddać go za darmo.

W wywiadzie dla ESPN, Burley opowiedział, co sądzi o tym transferze.

– Czy Aubameyang jest jednym z najgorętszych napastników? Absolutnie. Nawet w ostatnich dwóch latach, jego statystyki strzeleckie są bardzo dobre. Zbliża się on do 31. roku życia, a wiemy, że Chelsea stawia teraz na młodych zawodników. Potrzebują napastnika, kogoś z doświadczeniem i większą jakością od Abrahama, który i tak wykonuje świetną robotę.

– Są na rynku i szukają napastnika. Ale czy są po 31-latka, którego będą mieć na kilka lat? Potencjalnie tak, ale tylko za odpowiednią cenę. Arsenal nie jest zdesperowany, aby go sprzedawać, chyba że podpiszą z nim nową umowę. Arsenal stara się go przekonać, że następny sezon będzie zdecydowanie lepszy i może dostać się do Ligi Mistrzów.

– Chelsea musi mu „sprzedać” swój projekt, bo sami walczą o grę w Lidze Mistrzów w następnym sezonie.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW