Transfer do Romy priorytetem dla Pedro - Chelsea24News
Transfer do Romy priorytetem dla Pedro
Transfer do Romy priorytetem dla Pedro

Transfer do Romy priorytetem dla Pedro

Pedro, który w obecnym sezonie nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w pierwszej jedenastce Chelsea, najprawdopodobniej opuści Stamford Bridge. Umowa Hiszpana z The Blues wygasa wraz z końcem obecnej kampanii, co sprawia, że jego nowy pracodawca nie będzie musiał płacić Chelsea ani centa za jego zakontraktowanie. 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Pedro swoją karierę będzie kontynuować we Włoszech. Od dłuższego czasu mówi się, że klubem chcącym zatrudnić skrzydłowego Chelsea jest AS Roma. Dla 32-latka transfer do klubu z „Wiecznego miasta” ma być osobistym priorytetem. Poza Giallorossi o skrzydłowego pytały takie zespoły jak Valencia, Real Betis oraz Sevilla.

Pedro wciąż chce rywalizować z najlepszymi, a regularna gra w Serie A jest tym, czego szuka. Hiszpan ponoć wciąż pozostaje w konflikcie z obecnym zawodnikiem Juventusu – Cristiano Ronaldo. Spór pomiędzy piłkarzami rozgorzał w 2010 roku podczas wygranego przez FC Barcelonę El Clásico aż 5:0. Portugalczyk podczas jednego z licznych starć sarkastycznie spytał Pedro „Kim jesteś?” na co ten odpowiedział mu „Jestem mistrzem świata”. Oliwy do ognia dodała jeszcze sytuacja, w której Ronaldo w złości odepchnął szkoleniowca Blaugrany – Pepa Guardiole. Od tamtej pory obaj zawodnicy ponoć nie darzą się szczególną sympatią.

Kampania 2019/20 nie jest szczęśliwa dla Pedro, praktycznie od jej startu gnębią go kontuzje. W Premier League Hiszpan zagrał zaledwie dziewięciokrotnie, a raz udało mu się zdobyć bramkę. 32-latek na Stamford Bridge trafił w 2015 roku i od tamtej pory wystąpił w ponad dwustu meczach dla Chelsea, strzelając przy tym 43 gole.


Źródło: The Sun

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW