Chelsea się nie zatrzymuje - Chilwell kolejnym celem - Chelsea24News
Chelsea się nie zatrzymuje – Chilwell kolejnym celem
Chelsea się nie zatrzymuje – Chilwell kolejnym celem

Chelsea się nie zatrzymuje – Chilwell kolejnym celem

Nie opadł jeszcze kurz po informacjach dotyczących zakontraktowania Timo Wernera, a Chelsea wyrusza po kolejny cel transferowy.

Nie jest tajemnicą, że Ben Chilwell jest numerem jeden dla Franka Lamparda i to właśnie jego stara się tego pozyskać klub. Chelsea aktywnie pracuje nad wzmocnieniem lewej strony defensywy.

Chelsea walczy o podpis Chilwella z taką samą determinacją z jaką próbowali pozyskać Ziyecha oraz Wernera, jednak w porównaniu do dwóch poprzednich transakcji sprawa jest trudniejsza, przez to że zawodnik nie ma w kontrakcie klauzuli wykupu.

Duży wpływ na przebieg negocjacji może mieć końcówka sezonu, ponieważ brak gry w Lidze Mistrzów może znacznie zmniejszyć szanse Leicester na zatrzymanie piłkarza.

Poza Chilwellem Chelsea może skusić się na Nathana Ake, którego klauzula wynosi 40 milionów funtów. Wygasa ona tego lata.

Anglik z Leicester powinien być jednak ostatnim dużym transferem The Blues w tym oknie, pozostałe nabytki powinny pochodzić z wymian lub wypożyczeń.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW