Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza? - Chelsea24News
Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?
Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?

Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?

Według Bilda, Chelsea jest zainteresowana sprowadzeniem młodej gwiazdy Bayeru, jaką bez wątpienia jest Kai Havertz.

Transfer Wernera do The Blues jest już praktycznie pewny, gdzie ubiegli w tej walce Liverpool, ale nie zamierzają na tym przestać. Ubiegłoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów, ma na swoim celowniku 20-latka z Bayeru. Aby wykupić młodą gwiazdę, trzeba będzie wyłożyć na stół około 90 milionów funtów.

Jednak nic nie wskazuje na to, aby Liverpool wykonał ruch w stronę Havertza i mogą odpuścić ten transfer z tych samych powodów, z których odpuścili Wernera. Chodzi oczywiście o finanse. Natomiast Chelsea nie ma zamiaru się zatrzymywać i po raz kolejny chce uprzedzić drużynę Jurgena Kloppa.

Właściciel Chelsea, Roman Abramowicz, jest gotów powrócić razem z Frankiem Lampardem na rynek transferowy, przeprowadzając dwa duże transfery, które pomogą w walce o tytuł mistrzowski w następnym sezonie.

Kai Havertz strzelił 15 bramek oraz asystował 7-krotnie, w 38 spotkaniach dla swojej drużyny. Co ciekawe, 20-latek grał na pozycji pomocnika, skrzydłowego oraz napastnika, a właśnie takich graczy poszukuje Frank Lampard do swojej drużyny.

Źródło: Bild

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW