Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza? - Chelsea24News
Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?
Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?

Chelsea uprzedzi Liverpool w wyścigu o Havertza?

Według Bilda, Chelsea jest zainteresowana sprowadzeniem młodej gwiazdy Bayeru, jaką bez wątpienia jest Kai Havertz.

Transfer Wernera do The Blues jest już praktycznie pewny, gdzie ubiegli w tej walce Liverpool, ale nie zamierzają na tym przestać. Ubiegłoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów, ma na swoim celowniku 20-latka z Bayeru. Aby wykupić młodą gwiazdę, trzeba będzie wyłożyć na stół około 90 milionów funtów.

Jednak nic nie wskazuje na to, aby Liverpool wykonał ruch w stronę Havertza i mogą odpuścić ten transfer z tych samych powodów, z których odpuścili Wernera. Chodzi oczywiście o finanse. Natomiast Chelsea nie ma zamiaru się zatrzymywać i po raz kolejny chce uprzedzić drużynę Jurgena Kloppa.

Właściciel Chelsea, Roman Abramowicz, jest gotów powrócić razem z Frankiem Lampardem na rynek transferowy, przeprowadzając dwa duże transfery, które pomogą w walce o tytuł mistrzowski w następnym sezonie.

Kai Havertz strzelił 15 bramek oraz asystował 7-krotnie, w 38 spotkaniach dla swojej drużyny. Co ciekawe, 20-latek grał na pozycji pomocnika, skrzydłowego oraz napastnika, a właśnie takich graczy poszukuje Frank Lampard do swojej drużyny.

Źródło: Bild

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW