Hansi Flick: Chelsea dokonała bardzo dobrego transferu - Chelsea24News
Hansi Flick: Chelsea dokonała bardzo dobrego transferu
Hansi Flick: Chelsea dokonała bardzo dobrego transferu

Hansi Flick: Chelsea dokonała bardzo dobrego transferu

Jak podają wszystkie najbardziej zaufane media Timo Werner zostanie ogłoszony w najbliższym czasie piłkarzem Chelsea. Timo w tym sezonie zagrał 40 spotkań w których strzelił 31 bramek oraz zaliczył 12 asyst. 

Hansi Flick czyli trener Bayernu na ostatniej wideokonferencji przed meczem z Bayerem Leverkusen wypowiedział takie słowa:

„To jest decyzja podjęta przez samego Timo. Trzeba uszanować jego decyzje.”

„Timo to jest bardzo dobry zawodnik i jest to również zawodnik który ratuje punkty. Chelsea zrobiła bardzo dobry transfer – jeśli oczywiście tak jest.

Źródło: Bild

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW