Josh Barnes: Jeśli Klopp będzie go chciał, to będzie go miał - Chelsea24News
Josh Barnes: Jeśli Klopp będzie go chciał, to będzie go miał
Josh Barnes: Jeśli Klopp będzie go chciał, to będzie go miał

Josh Barnes: Jeśli Klopp będzie go chciał, to będzie go miał

Transfer Wernera do Chelsea jest już praktycznie przesądzony. Były zawodnik Liverpoolu, John Barnes, wypowiedział się na temat tego ruchu The Blues.

Klub ze stolicy Londynu, ubiegł w tym wyścigu między innymi Liverpool oraz Manchester United. Niemiec podpisze 5-letnią umową, na mocy której będzie zarabiał 170 tysięcy euro tygodniowo. Barnes wierzy, że jeśli Werner naprawdę będzie potrzebny Kloppowi, to ten zrobi ruch w stronę ściągnięcia swojego rodaka.

– Widzieliśmy kilka ostatnich lat, dlatego wierzymy Kloppowi. Jeśli Jurgen naprawdę będzie go chciał, to będzie go miał i zapłaci za niego, jeśli będzie czuł, że jest tego warty. Jeśli uważa, że nie jest warty tych pieniędzy, wtedy go nie pozyskamy. Jeżeli Liverpool będzie go chciał, na pewno przejdzie do Liverpoolu.

– Nie mówię, że jest słabym piłkarzem, ale Jurgen Klopp podjął decyzję, że go nie chce z powodu pieniędzy, które mieliby na niego wydać, a my mu ufamy.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW