Leicester utrzymuje stanowisko w sprawie Chilwella - Chelsea24News
Leicester utrzymuje stanowisko w sprawie Chilwella
Leicester utrzymuje stanowisko w sprawie Chilwella

Leicester utrzymuje stanowisko w sprawie Chilwella

Nie ma wątpliwości, że to Ben Chilwell z Leicester jest numerem jeden dla Franka Lamparda jeżeli chodzi o obsadę lewej strony defensywy. 

Leicester zamierza jednak opierać się ofertom za piłkarza i utrzymują swoje stanowisko w jego statusu – Chilwell nie jest na sprzedaż.

Chelsea jest przygotowana na to, aby zapłacić dużo za obrońcę, mimo tego że większość klubów przeżywa kryzys ekonomiczny przez zapaść spowodowaną wybuchem epidemii koronawirusa.

The Blues dopinają ostatnie szczegóły transferu Timo Wernera, a potem zajmą się kwestią pozyskania Chilwella, jednak Leicester zamierza zatrzymać piłkarza i jedynie szalona oferta sprawiłaby, że zmienią zdanie.

Według raportów Chelsea musiałaby zapłacić za Anglika kwotę zbliżoną do tej, którą przed rokiem Manchester United zapłacił za Harry’ego Maguire’a, czyli około 85 milionów funtów.

Lampard jest zdeterminowany, aby zakontraktować lewego obrońcę, jednak Leicester także widzą jak trudno byłoby pozyskać odpowiedniego następcę, dlatego zamierzają walczyć o pozostanie piłkarza.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW