Melchiot: Ziyech świetnie spisze się w Chelsea - Chelsea24News
Melchiot: Ziyech świetnie spisze się w Chelsea
Melchiot: Ziyech świetnie spisze się w Chelsea

Melchiot: Ziyech świetnie spisze się w Chelsea

Były obrońca The Blues wypowiedział się na temat potencjalnych trudności czekających na Hakima Ziyecha w Premier League.

– W Holandii grasz ciężkie mecze, ale tempo w Anglii jest znacznie szybsze, cały czas grasz od pola karnego do pola karnego. Spotkania są znacznie trudniejsze i jesteś częściej faulowany. Jeśli da sobie z tym radę na pewno będzie świetnie się prezentował, uważam że mu się uda.

– Zawsze chce pokazać jak świetnie potrafi kontrolować piłkę ponieważ jest bardzo uzdolniony technicznie. Widzi również na boisku więcej niż pozostali.

– Zajęło mu trochę czasu aby pokazać pełnię umiejętności w Amsterdamie ale kiedy zaadaptował się w drużynie stał się jej najważniejszym zawodnikiem. Bardzo go lubię i myślę , że świetnie spisze się w Chelsea.

Źródło: Goal

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW