Chelsea i Manchester City powalczą o Aouara - Chelsea24News
Chelsea i Manchester City powalczą o Aouara
Chelsea i Manchester City powalczą o Aouara

Chelsea i Manchester City powalczą o Aouara

Houssem Aouar jest jednym z najatrakcyjniejszych zawodników na rynku wśród europejskich klubów.

Jak informuje ESPN, obecny mistrz Anglii, powalczy razem z Chelsea o 21-latka. Aouar dołączył do Lyonu w wieku 11 lat i miał nawet opuścić swój klub już w zeszłe lato, jednak ostatecznie postanowił pozostać na kolejny rok. Z powodu koronawirusa, klub z Francji będzie zmuszony sprzedać kilku swoich zawodników. Lyon oczekuje za swojego zawodnika około 45 milionów funtów.

Manchester City widzi w nim zastępcę Davida Silvy, który po zakończeniu sezonu opuści Etihad, natomiast Chelsea wraz z Juventusem przyglądają się jego sytuacji. Kluby są pod wrażeniem przede wszystkim jego wszechstronności i gry na kilku pozycjach.

Olympique, aby poprawić swoją sytuację finansową, najprawdopodobniej sprzeda jeszcze swojego napastnika. Moussę Dembele, który w trakcie zimowego okienka był jednym z głównych celów Chelsea.

Źródło: ESPN

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW