Leboeuf: Tak widzę ofensywną trójkę na następny sezon - Chelsea24News
Leboeuf: Tak widzę ofensywną trójkę na następny sezon
Leboeuf: Tak widzę ofensywną trójkę na następny sezon

Leboeuf: Tak widzę ofensywną trójkę na następny sezon

Były obrońca The Blues wypowiedział się na temat transferu Timo Wernera do Chelsea.

– Werner jest fantastycznym zawodnikiem. Obserwowaliśmy go przez ponad 2 lata i to bardzo dobry ruch dla Chelsea, zwłaszcza, że prawie podpisał kontrakt z Bayernem w zeszłym roku. Był też bliski przejścia do Liverpoolu ale teraz trafi do Chelsea i jestem naprawdę szczęśliwy z tego powodu.

– Na pewno wprowadzi uniwersalność jako napastnik. Tammy Abraham jest typem zawodnika, który dobrze utrzymuje się przy piłce. Werner doda natomiast świeżości także w linii pomocy i obrony. Właśnie dlatego jest to świetny transfer, jestem bardzo szczęśliwy.

– Chciałbym zobaczyć go w ataku wraz z Ziyechem na prawej stronie i  Pulisiciem na lewej. To zapowiada się bardzo interesująco.

Źródło: ESPN FC

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW