Steve Nicol: Abraham będzie mieć spore kłopoty - Chelsea24News
Steve Nicol: Abraham będzie mieć spore kłopoty
Steve Nicol: Abraham będzie mieć spore kłopoty

Steve Nicol: Abraham będzie mieć spore kłopoty

Były obrońca Liverpoolu uważa, że pojawienie się Timo Wernera na Stamford Bridge może spowodować koniec regularnych występów Abrahama.

– Nie sądzę, aby Lampard i jego Chelsea zmienili sposób w jaki będą grać. Trzeba powiedzieć, że przyjście Wernera może zwiastować koniec Abrahama. Oczywiście tylko Bóg wie co dzieję się w głowie Franka Lamparda.

– Podobno Frank mówił Wernerowi, że zamierza zbudować zespół wokół niego. Nie buduje się zespołu wokół zawodnika, który jest ustawiony szeroko w ataku. Zespół opiera się na kręgosłupie drużyny co z góry oznacza, że Abraham ma spore kłopoty.

– W każdym razie to bardzo dobry ruch ze strony The Blues. Chcą aspirować o coś więcej niż walka o top4, chcą bić się o największe trofea.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW