Mount: Jesteśmy bardzo podekscytowani! - Chelsea24News
Mount: Jesteśmy bardzo podekscytowani!
Mount: Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Mount: Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Pomocnik Chelsea opisał emocje towarzyszące mu przed wznowieniem Premier League.

– To bardzo ekscytujące, czekaliśmy na możliwość wznowienia treningów przez bardzo długi czas. W końcu możemy zacząć przygotowywać się do meczów, więc jesteśmy bardzo podekscytowani.

– Wszyscy chcieliśmy wznowienia rozgrywek, kiedy będzie to możliwe. Wszyscy kochamy grać w piłkę i reprezentować Chelsea w Premier League. Nie możemy się doczekać pierwszego gwizdka.

– Dwa miesiące kwarantanny dłużyły się w nieskończoność! Powrót do Cobham i robienie tego co kochamy sprawia nam wielką przyjemność. Myślę, że w imieniu całej drużyny mogę powiedzieć, że sumiennie utrzymywaliśmy formę w trakcie kwarantanny, cały czas byliśmy w gotowości na ewentualny powrót do gry. Utrzymanie sprawności fizycznej było bardzo ważne, szczerze mówiąc dla większości piłkarzy bardzo ciężko na dłużej oddalić się od piłki. Cały czas grałem sam w moim ogrodzie!

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW