Robbie Fowler: Werner jest za słaby na Liverpool - Chelsea24News
Robbie Fowler: Werner jest za słaby na Liverpool
Robbie Fowler: Werner jest za słaby na Liverpool

Robbie Fowler: Werner jest za słaby na Liverpool

Były napastnik The Reds wyznał, że według niego Timo Werner jest zbyt słaby aby grać regularnie w Liverpoolu.

– Nie jestem wielkim fanem szumu, który kumuluje się wokół Timo Wernera w ostatnich tygodniach. Według mnie nie spełnia on wymagań, aby godnie zastąpić kogoś z ofensywnej trójki Liverpoolu. Moja opinia będzie poddana pod lupę w następnym sezonie, jeśli trafi do Chelsea i będzie się dobrze prezentować.

– Przez ostatnie miesiące krążyło wiele plotek dotyczących kierunku jego transferu, łącznie z Liverpoolem. Wiele potężnych klubów w Europie było z nim łączonych. Widziałem, że wielu kibiców The Reds żałowało, kiedy dowiedzieli się o jego prawdopodobnym transferze do Chelsea. Mam wrażenie, że w ich oczach jest on kimś takim jak Marco Van Basten- klasowym zawodnikiem, który poradziłby sobie w każdym klubie.

– Oglądałem kilka jego meczów i co prawda dostrzegam aspekty w jego grze, które lubię i podziwiam. Jednak czy wpływa on na losy spotkań wystarczająco często? Według mnie nie. Czy byłby w stanie godnie zastąpić zawodników podstawowego składu? Nie w Liverpoolu, może w Chelsea.

– Myślę, że jest to czynnik o którym wielu fanów zapomina. Wielu ludzi narzekało na właścicieli Liverpoolu, ponieważ nie wyłożyli oni odpowiedniej sumy pieniędzy. Czy naprawdę jest warty aż 52 miliony funtów?

– Taka jest rzeczywistość- Barcelona, Liverpool, Juventus, Real Madryt, Manchester City i United chciały go sprowadzić, ale przy obecnej sytuacji na rynku jego klauzula była zbyt wysoka. Skąd o tym wiemy? Ponieważ w przeciwnym razie by ją aktywowali.

– Chelsea musi wydać ogromne pieniądze, aby sprowadzić Wernera ponieważ innych klubów na to nie stać. W historii widzieliśmy przypadki , w których kluby ściągały zawodników bez względu na wszystko, nie patrząc na cenę. City i Chelsea robili to kilkukrotnie. W ciągu ostatnich dwóch dekad Liverpool też zrobił to kilka razy, jednak rzadko wychodziło im to na dobre.

Źródło: The Mirror

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW