Anjorin: Chelsea to wyjątkowy klub - Chelsea24News
Anjorin: Chelsea to wyjątkowy klub
Anjorin: Chelsea to wyjątkowy klub

Anjorin: Chelsea to wyjątkowy klub

Tino Anjorin udzielił wywiadu tuż po przedłużeniu swojego kontraktu z Chelsea.

– To wspaniałe uczucie. Jestem w Chelsea od szóstego roku życia, to wspaniałe że otrzymałem propozycję przedłużenia umowy.

– Nie wahałem się nawet chwili, to klub dla którego od zawsze chciałem grać. Chelsea jest dla mnie wyjątkowym zespołem.

– To ważny sezon dla wszystkich młodych graczy. Frank, Jody Morris oraz Joe Edwards przybyli do zespołu i wprowadzali kolejnych młodych graczy. To było bardzo ważne, aby mieć wokół siebie znajome twarze. Zamierzam teraz ciężko pracować, aby zaimponować trenerom.

– Debiut w Pucharze Ligi był niesamowity, czułem się wspaniale, zwłaszcza słuchając fanów. W rozgrywkach młodzieżowych nie ma takiej atmosfery. Tutaj jest inaczej, czujesz że wszyscy cię wspierają, kiedy wchodziłem na murawę słyszałem ogromny ryk z trybun, to było dla mnie zaskakujące, ponieważ nikt nie wiedział kim jestem, wiedzieli jednak, że jestem wychowankiem i mnie wspierali. Do końca dnia byłem uśmiechnięty.

– Nigdy nie zapomnę też spotkania z Evertonem, fani śpiewali moje imię! Grałem i słyszałem zewsząd jak skandują moje imię. To było coś niewiarygodnego.

– Przed przerwą graliśmy wspaniały sezon, nie przegraliśmy żadnego spotkania w Premier League 2, to niesamowite osiągnięcie. Byłem także najlepszym strzelcem, więc to dla mnie rozczarowujące, że zakończyliśmy sezon przedwcześnie. Trzeba jednak pamiętać, że to zdrowie jest najważniejsze.

– Jestem w Chelsea od wielu lat, więc to naprawdę coś specjalnego, że otrzymałem nowy kontrakt, to daje mi kolejne lata na rozwój. Mogę naciskać, rozwijać się i starać się wejść do pierwszego zespołu. Wiem, że muszę ciężko pracować, jednak być może zainspiruję kolejnych młodych graczy.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW