Anjorin odrzucił oferty kilku klubów Premier League - Chelsea24News
Anjorin odrzucił oferty kilku klubów Premier League
Anjorin odrzucił oferty kilku klubów Premier League

Anjorin odrzucił oferty kilku klubów Premier League

Pomimo dużego zainteresowania ze strony kilku klubów, Faustino Anjorin podpisze nowy, długoletni kontrakt z Chelsea.

Obecna umowa 18-latka wygasa już 30 czerwca, w związku z czym, kilka klubów chciało ściągnąć Anglika do siebie. Wśród kręgu zainteresowań, znalazły się kluby z Premier League, takie jak oba kluby z Manchesteru, Liverpool, czy Arsenal. Zainteresowanie wykazywała też Borussia Dortmund, jednak Chelsea jest pewna pozostania Anjorina w Londynie.

Faustino swój debiut w pierwszej drużynie The Blues zaliczył w wygranym 7-1 spotkaniu z Grimsby Town we wrześniu 2019 roku. Swój debiut w Premier League zaliczył w dotychczasowym, ostatnim spotkaniu w tym sezonie. Chelsea pokonała wówczas Everton, aż 4:0.

Nastolatek jest silnym pomocnikiem box-to-box, z ciągiem na bramkę. Podpisanie z nim nowego kontraktu, będzie już kolejną umową podpisaną z wychowankiem. Wcześniej byli to oczywiście Reece James oraz Mason Mount.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW