Cascarino: Werner przypomina mi Michaela Owena - Chelsea24News
Cascarino: Werner przypomina mi Michaela Owena
Cascarino: Werner przypomina mi Michaela Owena

Cascarino: Werner przypomina mi Michaela Owena

Były napastnik The Blues skomentował prawdopodobne przenosiny Timo Wernera do drużyny ze Stamford Bridge.

– W szczególności lubi grać po lewej stronie, ale jest bardzo uniwersalny. Jest szybki jak błyskawica, jego przyspieszenie jest niewiarygodne, w tym aspekcie przypomina mi Michaela Owena. Swoim poruszaniem się bez piłki cały czas stanowi zagrożenie dla obrońców. Wdaje się w wiele pojedynków jeden na jednego i jest bardzo przydatny dla drużyny.

– Oczywiście jest wiele aspektów wymagających poprawy. Wydaje mi się, że nie jest najlepiej obdarowanym technicznie zawodnikiem. Kiedy go oglądam wydaje mi się, że jego przyjęcia piłki nie pasują do kogoś kto strzela tyle goli.

– Jeśli chodzi o jego nieudany transfer do Liverpoolu to myślę, że bardzo zależało mu na grze w podstawowym składzie. Frank Lampard jest w stanie mu to zagwarantować. Nie jestem pewien czy wygrałby rywalizację z którymś z ofensywnej trójki The Reds. Nie wiemy czy któryś z nich zostanie sprzedany, ale oczywiście Klopp nie chce do tego dopuścić. W Chelsea jego sytuacja będzie bardziej komfortowa.

Źródło: talkSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW