Kante wrócił do normalnych treningów - Chelsea24News
Kante wrócił do normalnych treningów
Kante wrócił do normalnych treningów

Kante wrócił do normalnych treningów

N’Golo Kante podjął decyzję o rozpoczęciu treningów z całą drużyną. Francuz przez jakiś czas trenował indywidualnie w obawie przed zarażeniem się koronawirusem, jednak zmienił swoje zdanie.

Francuz nie zagrał w spotkaniu sparingowym, w którym zagrali piłkarze The Blues podzieleni na dwie ekipy, jednak trenował już z całą drużyną podczas wczorajszych i dzisiejszych zajęć.

Lampard nie zamierzał pośpieszać Francuza i nie wywierał na nim żadnej presji, kiedy ten odmówił trenowania z całym zespołem. Zamiast tego informował pomocnika o tym jak przestrzegane są wszystkie zalecenia, a piłkarze przechodząc kolejne testy na koronawirusa odbierają negatywne wyniki.

Mimo iż Kante wrócił do treningów jest bardzo mało prawdopodobne to, aby był w stanie zagrać w pierwszym spotkaniu po powrocie, kiedy to Chelsea zmierzy się z Aston Villą. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie on w stanie rozegrać kilka meczów w tym sezonie.

Lampard prowadzi obecnie dwie sesje treningowe – poranną oraz popołudniową.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW