Melchiot: James może stać się lepszy niż Alexander-Arnold - Chelsea24News
Melchiot: James może stać się lepszy niż Alexander-Arnold
Melchiot: James może stać się lepszy niż Alexander-Arnold

Melchiot: James może stać się lepszy niż Alexander-Arnold

Były obrońca The Blues wierzy, że Reece James jest w stanie przewyższyć umiejętnościami Trenta Alexandra-Arnolda i zostać pierwszym wyborem selekcjonera reprezentacji Anglii.

– Jestem podekscytowany grą Trenta Alexandra-Arnolda, porusza się bardzo komfortowo zarówno w ataku jak i obronie. Wan-Bissaka jest bardziej defensywny. James ma ogromny talent i jest bardzo silny. Jest bardzo szybki, potrafi dogonić przeciwnika i wie jak to wykorzystać.

– Oczywiście jest parę aspektów, które musi dodać do swojej gry ale jeśli jest w stanie grać regularnie w podstawowym składzie Chelsea to może również rywalizować o miejsce w reprezentacji z pozostałą dwójką. Dlaczego miałoby mu się nie udać? Na tym polega piłka nożna- chcesz rywalizować z najlepszymi.

Źródło: 888Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW