Melchiot: Lampard powinien budować drużynę wokół Rudigera - Chelsea24News
Melchiot: Lampard powinien budować drużynę wokół Rudigera
Melchiot: Lampard powinien budować drużynę wokół Rudigera

Melchiot: Lampard powinien budować drużynę wokół Rudigera

Holender, który spędził 5 lat na Stamford Bridge polecił menedżerowi The Blues, aby ten oparł linię defensywy na Antonio Rudigerze i znalazł mu odpowiedniego partnera na środek obrony.

– Rudiger ma doświadczenie i świetnie spisywał się na poziomie reprezentacyjnym. Ma dobrą pozycję w Chelsea i lubię go jako zawodnika. Spisuje się bardzo dobrze. Jest silny, po kontuzji wrócił do wyjściowej jedenastki a przecież ktoś mógł zająć jego miejsce.

– Kolejnym ważnym krokiem jest zbudowanie drużyny wokół niego, istotne będzie znalezienie mu odpowiedniego partnera- kogoś, kto nie gra w taki sam sposób jak on. Kogoś, kto również posiada świetnie umiejętności w defensywie, ale nie broni tak samo jak on.

– Dwójka środkowych obrońców nigdy nie powinna być do siebie podobna. Oczywiście oboje powinni być silni, ale Rudiger potrzebuje kogoś kto jest lepiej zaawansowany technicznie, podczas gdy jego obecność na boisku będzie mówiła przeciwnikom ” lepiej ze mną nie zadzieraj”.

Źródło: 888Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW