Hasenhuttl: Jestem pewien, że Werner poradzi sobie w Premier League - Chelsea24News
Hasenhuttl: Jestem pewien, że Werner poradzi sobie w Premier League
Hasenhuttl: Jestem pewien, że Werner poradzi sobie w Premier League

Hasenhuttl: Jestem pewien, że Werner poradzi sobie w Premier League

Szkoleniowiec Southampton, który w 2016 roku sprowadził Timo Wernera do RB Leipzig powiedział, czego fani The Blues mogą spodziewać się po napastniku reprezentacji Niemiec, jeśli ten trafi na Stamford Bridge.

– Ma świetne warunki fizyczne, jest dobry w pojedynkach jeden na jednego. W Anglii nie lubią zawodników, którzy turlają się po murawie i symulują. Piłka nożna tutaj jest bardzo szybka i intensywna. To idealne warunki dla Timo Wernera- jego szybkość jest zabójczą bronią w rękach odpowiedniej drużyny.

– Timo jest zawodnikiem, który potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Zawsze najbardziej lubiłem w nim to, że potrafi zdobywać bramki, których nikt inny nie jest w stanie strzelić. Jeśli zostawisz mu nieco wolnej przestrzeni to bardzo ciężko go zatrzymać.

– Zmieniając otoczenie, jako napastnik będziesz mieć ciężki start tylko jeśli od razu nie pokażesz, że masz odpowiednie umiejętności. Jednak wcale się o niego nie martwię.

Źródło: SportBild

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW