Havertz: Dałbym radę poza Bundesligą - Chelsea24News
Havertz: Dałbym radę poza Bundesligą
Havertz: Dałbym radę poza Bundesligą

Havertz: Dałbym radę poza Bundesligą

Kai Havertz łączony jest z wielkim transferem, nie wiadomo jednak do którego klubu najbardziej chciałbym dołączyć zawodnik.

Piłkarzem interesuje się kilka mocnych zespołów w tym Bayern, Real Madryt czy Chelsea. Niemiec został zapytany w listopadzie o to, czy wolałby pozostać w kraju, czy może wybrać zespół spoza Bundesligi.

– Bayern to prawdopodobnie największy klub w Niemczech, mają wielu graczy, którzy osiągnęli w swojej karierze niemal wszystko. Wiem, że łączy się mnie z tym klubem, jednak zobaczymy co się wydarzy.

– Są piłkarze którzy chcą zostać blisko rodziny, są także tacy, którzy chętniej wyjeżdżają w poszukiwaniu nowych wrażeń. To jednak oczywiste, że jeżeli chcesz zostać gwiazdą w Niemczech prawdopodobnie trafisz do Bayernu.

– Grałem już w spotkaniach rangi europejskiej, znam rytm takich meczów, jestem przekonany, że dałbym radę w innej lidze, mógłbym grać poza Bundesligą.

– Nie myślę o indywidualnych osiągnięciach, chciałbym wygrywać najważniejsze trofea, drużyna zawsze jest priorytetem, na sukces trzeba zapracować wspólnie. Trofea indywidualne przyjdą, gdy po prostu będziesz dawał z siebie wszystko.

Źródło: MARCA

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW