Obi Mikel o swoim kolejnym kroku - Chelsea24News
Obi Mikel o swoim kolejnym kroku
Obi Mikel o swoim kolejnym kroku

Obi Mikel o swoim kolejnym kroku

Były pomocnik Chelsea wyznał, że zamierza kontynuować swoją piłkarską karierę i jest otwarty na każde oferty.

Były reprezentant reprezentacji Nigerii zerwał swój kontrakt z tureckim Trabzonsporem w marcu, ze względu na obawy związane z koronawirusem- liga odbywała się w początkowej fazie pandemii.

33-latek nie jest jednak gotowy, aby zawiesić buty na kołku. W rozmowie z egipskim OnTime Sports wyznał, że jest gotowy rozważyć każdą ofertę.

– Granie w egipskiej Premier League? Dlaczego nie. Jestem profesjonalnym piłkarzem i wszystko jest możliwe. Nigdy niczego nie wykluczam. Moim celem jest kontynuowanie kariery i mam nadzieję, że będę mieć na to szansę. Nie odrzucam żadnej oferty, wolę poważnie zastanowić się nad każdą z nich zanim podejmę właściwą decyzję.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW