Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate'a - Chelsea24News
Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a
Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a

Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a

Trener reprezentacji Anglii ma w planach, dać szansę młodemu pomocnikowi na powrót do reprezentacji, przed nadchodzącym Euro.

Ruben Loftus-Cheek opuścił cały sezon, z powodu kontuzji Achillesa, której doznał rok temu. 24-latek powrócił już do treningów oraz rozegrał kilka wewnętrznych sparingów. Przesunięte Mistrzostwa Europy, są szansą dla wielu zawodników do powrotu do swoich reprezentacji, w tym dla Rubena.

– Rozmawiałem z Rubenem kilka dni temu, nie grał przez rok. Nie miałby szans wrócić na taki turniej. Kto wie, jak 12 miesięcy wygląda dla młodych graczy, którzy nie grali jeszcze w Premier League i chcą udowodnić swoją wartość.

– Dzwoniłem do kilku graczy i zobaczyłem, że tego rodzaju sesje są bardziej produktywne, mamy możliwość zobaczenia się twarzą w twarz. Da nam to lepszą okazję, aby utrzymać bliski kontakt między sobą, kiedy zaczniemy już pracować.

– Możesz udostępnić materiał filmowy, aby trenował zdalnie, ale biorąc pod uwagę harmonogram z klubu, dużo łatwiej zobaczyć się z nimi wieczorami, chociaż na pół godziny. Dzięki temu, mogę spotkać się z każdym indywidualnie. Myślę, że są to rzeczy, które mogą poprawić nasz sposób pracy.

Źródło: Standard

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW