Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate'a - Chelsea24News
Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a
Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a

Ruben Loftus-Cheek otrzyma szansę od Garetha Southgate’a

Trener reprezentacji Anglii ma w planach, dać szansę młodemu pomocnikowi na powrót do reprezentacji, przed nadchodzącym Euro.

Ruben Loftus-Cheek opuścił cały sezon, z powodu kontuzji Achillesa, której doznał rok temu. 24-latek powrócił już do treningów oraz rozegrał kilka wewnętrznych sparingów. Przesunięte Mistrzostwa Europy, są szansą dla wielu zawodników do powrotu do swoich reprezentacji, w tym dla Rubena.

– Rozmawiałem z Rubenem kilka dni temu, nie grał przez rok. Nie miałby szans wrócić na taki turniej. Kto wie, jak 12 miesięcy wygląda dla młodych graczy, którzy nie grali jeszcze w Premier League i chcą udowodnić swoją wartość.

– Dzwoniłem do kilku graczy i zobaczyłem, że tego rodzaju sesje są bardziej produktywne, mamy możliwość zobaczenia się twarzą w twarz. Da nam to lepszą okazję, aby utrzymać bliski kontakt między sobą, kiedy zaczniemy już pracować.

– Możesz udostępnić materiał filmowy, aby trenował zdalnie, ale biorąc pod uwagę harmonogram z klubu, dużo łatwiej zobaczyć się z nimi wieczorami, chociaż na pół godziny. Dzięki temu, mogę spotkać się z każdym indywidualnie. Myślę, że są to rzeczy, które mogą poprawić nasz sposób pracy.

Źródło: Standard

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW