Tottenham i West Ham zainteresowane Giroud - Chelsea24News
Tottenham i West Ham zainteresowane Giroud
Tottenham i West Ham zainteresowane Giroud

Tottenham i West Ham zainteresowane Giroud

Według Daily Star, obaj lokalni rywale Chelsea, zmierzą się w wyścigu o doświadczonego Francuza.

33-latek był silnie łączony z przenosinami do Spurs już podczas zimowego okienka, kiedy to wygasał jego kontrakt. Ostatecznie, Francuz pozostał na Stamford Bridge, a dodatkowo w ostatnim czasie aktywował klauzulę, która umożliwia przedłużenie kontraktu o kolejny rok. Według kilku angielskich gazet, Giroud mógłby odejść za kwotę około 7 milionów funtów.

Tottenham rozgląda się za napastnikiem, który miałby być wsparciem dla Kane’a. Oznacza to, że każdy zawodnik, musiałby z góry pogodzić się z rolą zmiennika. Giroud wielokrotnie wspominał, że chce grać regularnie, co niekoniecznie miałoby miejsce w Spurs. Mógłby on być jednak rozwiązaniem problemu drugiego napastnika po tym, jak z klubu odszedł Fernando Llorente.

Giroud spędził w tym sezonie zaledwie 684 minuty na boisku, strzelając przy tym 3 bramki.

Źródło: Daily Star

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW