Johnson: Myślę, że Chilwell świetnie sobie poradzi - Chelsea24News
Johnson: Myślę, że Chilwell świetnie sobie poradzi
Johnson: Myślę, że Chilwell świetnie sobie poradzi

Johnson: Myślę, że Chilwell świetnie sobie poradzi

Były zawodnik Chelsea wierzy, że przyjście Bena Chilwella będzie rozwiązaniem wszystkich problemów lewej strony defensywy.

Od czasu odejścia Ashleya Cole’a w 2014 roku, Chelsea nieustannie próbuje znaleźć godnego zastępcę. Na celowniku zarządu znajduje się kilka nazwisk, jednak faworytem do przyjścia na Stamford Bridge jest zdecydowanie Ben Chilwell. Aktualna sytuacja z lewą stroną bloku defensywnego jest jedną z największych bolączek Franka Lamparda.

Według Glena Johnsona, przyjście 23-latka będzie rozwiązaniem problemów, gdyż ani Emerson, ani Marcos Alonso, nie są najlepszymi wyborami.

– Mówiłem już wiele razy, że jestem jego fanem. Lubię drogę, którą podąża. Nic o nim nie słyszysz, chyba, że jest to związane z piłką nożną i to lubię. Myślę, że jest typem piłkarza, który pochwala Lampard.

– Jest typem obrońcy, którego dawno nie mieli. Wiadomo, że Ashley Cole był niezastąpiony, ale pod względem solidnej gry obronnej, nie mieli kogoś takiego przez dłuższy czas i myślę, że świetnie sobie poradzi.

– Alonso jest solidny graczem, ale nie sądzę, aby był naturalnym lewym obrońcą.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW