Mount o graniu przy pustych trybunach - Chelsea24News
Mount o graniu przy pustych trybunach
Mount o graniu przy pustych trybunach

Mount o graniu przy pustych trybunach

Pomocnik Chelsea wyraził swoją opinie na temat grania przy pustych trybunach po wznowieniu Premier League.

– Granie na stadionie, na którym można usłyszeć absolutnie wszystko na pewno będzie interesujące. Będziemy musieli być ostrożni, jeśli chodzi o nasz sposób komunikacji na boisku, mam tu na myśli takie rzeczy jak mówienie zawodnikom jak powinni się ustawić albo co zrobić z piłką. Wszystko będzie w porządku, ale będziemy musieli uważać żeby nie używać brzydkiego słownictwa!

– Oglądałem parę meczy w Bundeslidze, dobrze jest wiedzieć jak będą wyglądały takie spotkania. To bardzo specyficzna sytuacja do której nie jesteśmy przyzwyczajeni, ale dzięki temu możemy wrócić na boisko więc to nam nie przeszkadza.

– Oczywiście najważniejsze jest upewnienie się, że wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach, zdrowie jest na pierwszym miejscu. W Niemczech wszystko jest zarządzane bardzo dobrze, więc tym bardziej nie możemy doczekać się powrotu do gry.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW