Wright-Phillips: Dzięki Wernerowi i Ziyechowi Chelsea powalczy o mistrzostwo - Chelsea24News
Wright-Phillips: Dzięki Wernerowi i Ziyechowi Chelsea powalczy o mistrzostwo
Wright-Phillips: Dzięki Wernerowi i Ziyechowi Chelsea powalczy o mistrzostwo

Wright-Phillips: Dzięki Wernerowi i Ziyechowi Chelsea powalczy o mistrzostwo

Były skrzydłowy The Blues wierzy, że transfer Timo Wernera oraz Hakima Ziyecha pozwolą Chelsea zawalczyć o mistrzostwo w następnym sezonie Premier League.

– Werner jest fantastycznym zawodnikiem, Frank wykonał świetną robotę sprowadzając go do klubu. Jest głodny jeśli chodzi o zdobywanie bramek, jego wszechstronność daje Frankowi wiele opcji. W połączeniu z Ziyechem ofensywna trójka Chelsea wygląda bardzo silnie. Mają mieszankę doświadczenia i młodości, bardzo ciężko aby coś poszło nie tak przy takim balansie.

– Ziyech wnosi wysoką jakość do gry ofensywnej, zdobywa bramki i tworzy wiele okazji partnerom. Widzieliśmy, jak dobrze radził sobie w Lidze Mistrzów.

– Pozostali skrzydłowi i pomocnicy w drużynie muszą wznieść się teraz poziom wyżej aby im dorównać, ponieważ rywalizacja będzie bardzo zacięta. Posiadanie wielu zawodników grających na światowym poziomie może tylko pomóc drużynie i menedżerowi.

– Czy Chelsea będzie w stanie powalczyć o mistrzostwo? Tak, zdecydowanie. Myślę, że jeśli do startu następnego sezonu Lampard dostanie zawodników, których chce i zbuduje taką drużynę jaką chcę, to na 100% mogą poważnie bić się o pierwsze miejsce z Liverpoolem i Manchesterem City.

Źródło: AmericanGambler

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW