France Football: Chelsea kontaktowała się z agentem Kurzawy - Chelsea24News
France Football: Chelsea kontaktowała się z agentem Kurzawy
France Football: Chelsea kontaktowała się z agentem Kurzawy

France Football: Chelsea kontaktowała się z agentem Kurzawy

Po wzmocnieniu linii ataku Frank Lampard postanowił zająć się również defensywą Chelsea. Szkoleniowiec The Blues od dłuższego czasu rozgląda się za lewym obrońcą, który zagwarantowałby jego drużynie więcej jakości w defensywie. Do tej pory w mediach spekulowano głównie o Benie Chilewellu z Leicester City, jednak alternatywą dla Anglika stał się Layvin Kurzawa.

Zawodnik PSG na Parc des Princes gra w kratkę, a jego kontrakt z paryskim klubem wygasa wraz z końcem czerwca. Oznacza to, że jego przyszły pracodawca nie będzie musiał płacić za niego ani centa. Dla klubów, które chcą ograniczać wydatki transferowe 27-latek, jest więc niezwykle atrakcyjną opcją. Według raportów France Football przedstawiciele Chelsea kontaktowali się z agentem Kurzawy, aby wyrazić zainteresowanie usługami lewego obrońcy.

Poza The Blues o Francuza pytały takie kluby jak Arsenal, Atletico Madryt, Juventus oraz Inter Mediolan. W niedawno zakończonym sezonie Ligue 1 trzynastokrotny reprezentant Francji wystąpił w czternastu spotkaniach, w których udało mu się zdobyć jedną bramkę.


Źródło: France Football

O autorze

Borys Francuz

W redakcji C24N od ponad trzech lat. Moje główne zainteresowania to ładne dziewczyny 😺

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW