Mandzukić zaoferowany Chelsea! - Chelsea24News
Mandzukić zaoferowany Chelsea!
Mandzukić zaoferowany Chelsea!

Mandzukić zaoferowany Chelsea!

Podczas zimowego okienka transferowego, Mario Mandzukic został zaoferowany działaczom Chelsea, jednak Frank Lampard odrzucił tę propozycję.

Styczeń był bardzo interesującym miesiącem dla fanów Chelsea. Rozpoczęło się zimowe okienko transferowe. Pierwsze, podczas którego Frank Lampard mógł sprowadzić nowych graczy. Przez media przewijało się wiele nazwisk, jednak ostatecznie nikt nowy na Stamford Bridge nie przybył.

Tuż po zakończeniu okna transferowego, dotarła do nas bardzo ciekawa informacja. Hakim Ziyech piłkarzem Chelsea. W ostatnim tygodniu, prawie pewnym stało się, że na Stamford Bridge dołączy kolejny świetny zawodnik – Timo Werner.

Według Calciomercato, podczas zimowego okienka, 34-letni Chorwat został zaoferowany działaczom Chelsea. Frank Lampard odrzucił tę możliwość, gdyż Mandzukic nie wpasowałby się w taktykę oraz w aktualnie prowadzoną politykę przez klub, która ma na celu ściąganie młodych i utalentowanych graczy.

Źródło: Calciomercato

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW