Mount: Chciałbym strzelać więcej bramek - Chelsea24News
Mount: Chciałbym strzelać więcej bramek
Mount: Chciałbym strzelać więcej bramek

Mount: Chciałbym strzelać więcej bramek

Mason Mount powiedział nieco o pracy dla Franka Lamparda.

– Mam ogromne szczęście mogąc pracować z Lampardem w Chelsea jak i w Derby County. Menedżer jest dla mnie wspaniały, często udziela mi rady, stara się napędzać mnie do tego, abym cały czas się uczył i rozwijał. Jestem zachwycony każdą minutą tego sezonu, mam nadzieję, że wrócimy w dobrym stylu.

– Chciałbym dodać do mojej gry więcej bramek, tak jak robił to Frank kiedy grał dla Chelsea. Gdyby udało mi się zdobyć chociaż połowę jego dorobku byłbym bardzo szczęśliwy, on był bardzo efektywnym pomocnikiem pod tym względem. Chciałbym także wygrywać trofea tak jak on, powinniśmy dążyć do tego, aby grać jak drużyna Chelsea z czasów Franka Lamparda.

– Podczas lockdownu trzymaliśmy się razem i mieliśmy regularny kontakt przez internet, używaliśmy także wideokonferencji do treningów online. Mamy naprawdę dobrą atmosferę w zespole, czuć to, że jesteśmy wspólnotą.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW