Abraham: Dzięki Tomoriemu zdobyłem pierwszego hat-tricka w Chelsea - Chelsea24News
Abraham: Dzięki Tomoriemu zdobyłem pierwszego hat-tricka w Chelsea
Abraham: Dzięki Tomoriemu zdobyłem pierwszego hat-tricka w Chelsea

Abraham: Dzięki Tomoriemu zdobyłem pierwszego hat-tricka w Chelsea

Młody napastnik The Blues zdobył swojego pierwszego hat-tricka dla Chelsea w wygranym 5:2 meczu z Wolverhampton na Molineux we wrześniu. Anglik zdradził boiskowe kulisy tego jakże wyjątkowego dla niego spotkania.

– Nie czułem w tym meczu żadnej presji, ponieważ zdobyłem bramki w dwóch wcześniejszych meczach,byłem pewny siebie.

– Tomori zdobył niesamowitego gola, chwilę później sam wykorzystałem swoją okazję. Następnie ponownie trafiłem do siatki, więc byliśmy w bardzo komfortowej sytuacji przed przerwą. Powiedziałem do Fikayo” Jestem zmęczony,powinienem powiedzieć menedżerowi, żeby mnie zastąpił”. Odpowiedział mi, żebym został na boisku i postarał się zdobyć pierwszego hat-tricka. Był to drugi mecz, w którym zdobyłem dwie bramki.

– Wyszedłem na drugą połowę i pamiętam tylko, że wygrałem pojedynek jeden na jednego i pewność siebie zlikwidowała całe zmęczenie. Wykonałem udany zwód i strzeliłem trzecią bramkę. Po meczu ja, Mason i Fikayo zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy strzeliliśmy bramki dla Chelsea w Premier League, to był szalony i piękny dzień.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW