Oświadczenie Hudsona-Odoi - Chelsea24News
Oświadczenie Hudsona-Odoi
Oświadczenie Hudsona-Odoi

Oświadczenie Hudsona-Odoi

Callum Hudson-Odoi postanowił odnieść się do informacji dotyczących podejrzenia gwałtu, którego miał dopuścić się jakiś czas temu. 

Anglik wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, gdzie możemy przeczytać między innymi, że policja zakończyła wszelkie czynności i zawodnik nie jest o nic oskarżony.

W obecnym czasie dzieją się ważniejsze rzeczy, jednak mogliście także usłyszeć o poważnych oskarżeniach wobec mnie. Pozostawałem cicho i pomagałem policji podczas wszelkich czynności, wiedząc że już niebawem moje nazwisko zostanie całkowicie oczyszczone.

Po przeprowadzeniu pełnego dochodzenia, policja poinformowała o tym, że zostało ono zakończone. 

Chciałbym za pomocą mediów społecznościowych podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i pozostali po mojej stronie w tak trudnym okresie. Nauczyłem się przez to, że bycie piłkarzem i gra w jednym z największych klubów świata jest wielką odpowiedzialnością. Zamierzam teraz iść przed siebie i korzystać z tego, że jestem graczem Chelsea, aby być jak najlepszym wzorem dla innych. 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW