Paul Merson: Abramowicz jest zwycięzcą - Chelsea24News
Paul Merson: Abramowicz jest zwycięzcą
Paul Merson: Abramowicz jest zwycięzcą

Paul Merson: Abramowicz jest zwycięzcą

Były gracz Arsenalu, skomentował aktualną sytuację na rynku transferowym oraz poświęcił chwilę na to, jak radzi sobie Chelsea w tak trudnym czasie.

W trakcie gdy inne kluby zmagają się z problemami finansowymi, Chelsea po ściągnięciu Hakima Ziyecha jest już na ostatniej prostej, w zawarciu umowy z Timo Wernerem. Praktycznie pewnym było przejście młodego Niemca na Anfield, jednak z powodów ekonomicznych, Liverpool musiał wycofać się z walki.

Paul Merson w studiu Sky Sports, opowiedział, jak radzi sobie Chelsea, dodając kilka słów o Romanie Abramowiczu.

-On jest zwycięzcą. Chce, aby Chelsea ponownie była groźnym zespołem. Wie, że jeśli teraz będzie wydawał, będzie miał szansę zmniejszyć różnicę, Myślę, że jest to mądre.

– Inne kluby nie mogą z nim rywalizować, kiedy tracą pieniądze z powodu koronawirusa.

– Słyszał, jak Jurgen Klopp mówił o tym, że Liverpool nie będzie mógł sobie pozwolić na duże transfery, podczas gdy w futbolu obcinane są pensje. Liverpool nie może pozwolić sobie na Wernera, natomiast Chelsea już tak. I nie sądzę, że wydawanie pieniędzy ich zatrzyma.

Źródło: Sky Sports

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW