Carragher: Gdyby nie pandemia Werner byłby graczem Liverpoolu - Chelsea24News
Carragher: Gdyby nie pandemia Werner byłby graczem Liverpoolu
Carragher: Gdyby nie pandemia Werner byłby graczem Liverpoolu

Carragher: Gdyby nie pandemia Werner byłby graczem Liverpoolu

Były obrońca Liverpoolu wierzy, że gdyby nie pandemia spowodowana koronawirusem Timo Werner trafiłby na Anfield.

– Szczerze wierzę w to, że gdyby nie pandemia Werner zostałby zawodnikiem Liverpoolu. Nie chodzi tu tylko o pieniądze. Przez pandemię nie odbędą się Igrzyska Olimpijskie, Puchar Narodów Afryki czy Copa America. Gdyby Werner podpisał kontrakt z Liverpoolem, nie byłby graczem podstawowego składu, ponieważ ofensywna trójka The Reds jest bardzo silna.

– Wydanie 50 milionów funtów na kogoś, kto byłby rezerwowym jest bardzo ciężką decyzją. Gdyby Olimpiada i PNA się odbyły, Klopp byłby w stanie zagwarantować Wernerowi więcej meczów, kiedy Salah i Mane byliby niedostępni.

– Zapewne zaliczyłby około 25-30 spotkań, jednakże przełożenie tych turniejów sprawiło, że ciężej było przekonać Wernera do transferu, ponieważ podstawowa trójka w ataku opuści małą ilość meczów.

Źródło: The Mirror

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW